POUŽITE MOJE KNOW HOW 

 a dosiahnite svoj cieľ omnoho rýchlejšie, jednoduchšie a bez problémov - cielene a efektívne

STRATÉGIA NA MIERU A EXTRÉMNE PREMENY

V rámci spoločných konzultácií vyladíme vašu stratégiu dosiahnutia štíhlosti či zdravotného alebo kondičného cieľa tak, že po uvedení krokov do praxe okamžite znížite svoju hmotnosť, zlepšíte si zdravie a získate 2x, 3x vyššiu dávku životnej energie. Cielene, presne a efektívne. To všetko v kocke na jednom mieste.

VSTUPNÁ KONZULTÁCIA 

online

Pre detailné pochopenie vášho cieľa a špecifík si najprv dohodneme konzultáciu online.

Vstupnú konzultáciu môžete potrebovať v prípade, ak:

  • chcete upraviť svoju hmotnosť - schudnúť alebo pribrať
  • chcete si vedieť udržať svoju hmotnosť a nepriberať
  • máte stanovenú diagnózu a výživu chcete využiť ako súčasť liečby
  • chcete zmeniť svoj spôsob stravovania
  • vaša situácia (fyzická záťaž, tehotenstvo, menštruačné ťažkosti, stres, zdravotné problémy, anémia a pod.) vyžaduje úpravu výživy

V rámci vstupnej konzultácie vám poskytnem:

  • individuálny prístup počas 50 minút
  • podrobnú nutričnú a zdravotnú anamnézu
  • zhodnotenie výsledkov analýzy zloženia tela (ak máte vlastné výsledky)
  • súbor individuálne navrhnutých výživových odporúčaní

Cena konzultácie: 70,- EUR s DPH

Konzultácie prebiehajú online prostredníctvom emailu, dotazníkov a telefonátu či video rozhovoru. Pri objednaní konzultácie si vyberiete spôsob konzultácie.

Termín konzultácie si rezervujte prostredníctvom online objednávkového systému po kliknutí na tlačítko:

Pretože je mojím cieľom pomáhať len takým ľuďom, ktorým sa moje know how naozaj na 100% vyplatí, vstupná konzultácia je prvým krokom k úspechu. Na základe tejto konzultácie zistím, ako vám môžem najlepšie pomôcť.

Najprv chcem vedieť o vás, vašej anamnéze a cieľoch viac a až potom sa dohodneme, či do komplexného a dlhodobého riešenia vášho cieľa v programe spoločne pôjdeme. Podrobnosti o celom priebehu dosiahnutia vášho cieľa sa dozviete na konzultácii.

VŠETKO ČO VÁM CHCEM DAŤ, SAMA V PRAXI UŽÍVAM

Vďaka unikátnej stratégii mojimi programami na chudnutie a vylepšenie zdravia prešlo viac ako 300 spokojných klientov s perfektnými výsledkami. Mám za sebou viaceré extrémne premeny, kedy klient na pokraji zrútenia so mnou úspešne a zdravo schudol viac ako 50 kg a vysadil všetky lieky - hlavne na vysoký krvný tlak a cholesterol. Dohromady som od roku 2013 pomohla mojim klientom schudnúť viac ako 2 tony tuku a vylepšila im zdravie tak, že dnes žijú bez liekov a v štíhlosti.