Existujú 3 reakcie na zdravie, spokojnosť a vzhľad ženy - dobré, zlé a WOW! Wow je to, čo sa snažím dosiahnúť a žiť.

- Bohyňa zdravia a štíhlosti

Ing. Petra PAVUKOVÁ (35)

PÔVODNE SA VENOVALA ZDRAVEJ A KLINICKEJ VÝŽIVE, LENŽE POTOM JEJ UČAROVAL ŠPORT A CHUDNUTIE PRE ŽENY. ODIŠLA DO AUSTRÁLIE ZÍSKAŤ DOPLNKOVÚ PROFESIU V ŠPORTE A FITNESS A PO ROKU UČENIA A PRÍPRAV SPUSTILA NOVÝ ONLINE PROJEKT PRE ŽENY - BOHYŇA ZDRAVIA A ŠTÍHLOSTI.

V DETSTVE SOM CHCELA BYŤ:

Veterinárka.

MÔJ PRACOVNÝ DEŇ:

Pracujem prevažne online.  Ráno si zacvičím jógu a dopoludnia sa venujem tvoreniu a kreatívnym záležitostiam, kým som ešte "fresh". Popoludní vybavujem klientov a zameriavam sa na technické záležitosti online podnikania. Večer trávim plánovaním stravovacích a tréningových režimov pre klientov.

V KARIÉRE MA POSÚVA:

Úspech a spokojnosť mojich klientov. Nie je nič krajšie, ako šťastný a zdravý človek, ktorý pozná svoju hodnotu, váži si svoje zdravie a dbá o seba ako o poklad. A potom Vám povie: "Ďakujem, že si mi zmenila život a ukázala čo v sebe mám."

NEDÁVNO MA V JEDLE NADCHLO:

Neprestáva ma fascinovať kombinácia avokáda a zaváranej cvikly. Už som mala aj takú "obsesiu", že po týždni pravidelného jedenia tejto kombinácie, som nemohla na avokádo ani pozrieť 🙂

MOJA PRÁCA A RODINA:

Naším dočasným odchodom do Austrálie u nás nastal v práci aj rodine menší chaos. Našťastie som sa mohla venovať mojim klientom online a tak zladiť prácu na Slovensku aj štúdium v Austrálii. Dnes som opäť doma na Slovensku a venujem sa klientom osobne v Prešove.

NAJRADŠEJ ČÍTAM:

Motivačnú literatúru a všetko od Paula Coelha a Paľka Baričáka. Títo dvaja mi zmenili život. Píšu tak, že všetko zrazu pochopíte a viete. O živote. Žena všetko v sebe má a preto musí najprv "nájsť a spoznať samu seba" aby bola naplnená a šťastná. Obdivujem a čítam aj Deepaka Chopru.

DOBRÁ DIÉTA JE TAKÁ:

Ktorá je súčasťou komplexnej transformácie životného štýlu na zdravý. Samotná diéta nič nerieši. Musí to byť proces, ktorý v sebe zahŕňa zmenu pohľadu na samého seba a životný štýl, ktorý vedieme. Zmena musí prichádzať z vnútra, od samého seba.

nutricionista

Vyštudovala Výživu ľudí na SPU v Nitre a doplnila si vzdelanie vo fitness na Australian College of Sport and Fitness v Perthe v Západnej Austrálii. Otvorila firmu Healthy Way a s láskou spustila online projekt "Bohyňa zdravia a štíhlosti". Projekt, ktorý mení ženy na Bohyne.

Ochutnajte TASTY:

PREČO BOHYŇA ZDRAVIA A ŠTÍHLOSTI:

Pretože Bohyňa je synonymom spokojnosti, lásky, krásy, zdravia, niečoho dokonalého, čo je vo svojej podstate vrcholom ženskosti. Bohyňa je žena, ktorá vládne sama sebe, vie čo chce, je sebavedomá a vo všetkých úrovniach života má jasno.

Bohyňou sa žena narodí, potom na to v procese víru života zabudne a tak sa ňou túži opäť stať. My ženy, po takom niečom túžime. Chceme byť Bohyne nielen kvôli sebe, ale aj pre naše polovičky. Je na to potrebná transformácia samej seba. Ak sa takáto transformácia skĺbi s cvičením a zdravým chudnutím, vznikne z toho premena na "Bohyňu zdravia a štíhlosti".

bohyňa zdravia a štíhlosti

Veľké zmeny zo žien na Bohyne

Dnes sa cítim a žijem ako Bohyňa zdravia a štíhlosti. Vážim a ctim si samú seba aj svoje telo a venujem si adekvátnu starostlivosť. Som zdravá, šťastná a milovaná. Dnes už viem, aké je prirodzené žiť v súlade so svojimi pocitmi a vnímať svoje sny a "tušáky" 🙂 Plniť si sny a všetko po čom srdiečko túži. Cítim sa skvele vo svojom vlastnom tele, som so sebou spokojná a pohľad do mojej duše aj do zrkadla sa mi páči. Pretože žijem v súlade so sebou.

Vážim si samú seba a milujem sa.

Vyzerám a cítim sa skvele (zvonku aj zvnútra).

Starám sa o seba a pravidelne cvičím. Baví ma cvičiť hlavne ráno, kedy sa nabijem energiou na celý deň.

Sebapoznanie, láska a úprimnosť k sebe ide ruka v rukáve s úspechom, zdravím a štíhlosťou.

Všetky ženy chceme byť úspešné, zdravé a štíhle, len s tým sebapoznaním a úprimnosťou k sebe to nejako pokuľháva 🙂 

Baví a napĺňa ma inšpirovať ženy, aby taktiež žili ako Bohyne! Aby žili nádherný život, v ktorom sa budú cítiť krásne, milovane a sebavedome! 

Mojou vášňou je ukazovať všetkým ženám, ktoré o to stoja - ako sa stať Bohyňou zdravia a štíhlosti. Ako žiť život v ktorom sa plní všetko, po čom ženy túžia.

Áno dnes to už viem.....

Pred pár rokmi, to však bola len nenaplnená vízia a akýsi nedosiahnuteľný sen.

Realita bola:

- nespokojnosť až zlosť na samú seba (zlý výzor, zlý pocit, pneumatika na bruchu, pár kíl navyše, začínajúca celulitída a časté ochorenia)

- trvajúci vzťah s mužom o ktorom som vedela, že za manžela ho nechcem

- práca o ktorej som vedela, že ju dlhodobo robiť nechcem

- pár eur v peňaženke a prázdny účet

- prázdne srdce a množstvo nenaplnených snov

- nemiznúci pocit, že všetko čo robím, vlastne takto nechcem

Úprimne som vlastne takto išla mnoho rokov proti sebe. Lebo spoločnosť, lebo rodina, lebo partner .... Ja, moje pocity, sny a túžby som spratala niekde "pod koberec". Začala som vnímať ako som sama sebe veľmi ublížila. Snažila som sa všetkým vyhovieť a pritom som zabudla na samú seba.

Aký zmysel má život v ktorom žena nie je šťastná, milovaná, spokojná a naplnená? Akým príkladom pôjdem pre svoje deti? Bude moja rodina šťastná ak sa ja ako žena, manželka a neskôr matka budem cítiť vyhorená s nízkym sebavedomím takmer na dne?

Rozhodla som sa to zmeniť.

Po úspešnom ukončení univerzitného štúdia Výživy ľudí som investovala peniaze do vzdelávacích kurzov, kníh a školení. Zmenila partnera na muža, ktorého som si vzala za manžela, začala cestovať, plniť si sny a ešte viac sa vzdelávať. 

Pochopila som, že mnohé je možné dosiahnúť jednoduchou zmenou myslenia - odstránením pomyslených bariér. Urobiť prvý krok a tá brána sa otvorí. Zisťujem, že je možné podnikať a mať peniaze, mať úžasného muža - ktorý si ma váži a cti a ja ho naozaj úprimne milujem, mať zdravé a pekné telo a ľúbiť sa "taká aká som".

Otvorila som Štúdio zdravej a klinickej výživy - Healthy Way v Prešove. Po rokoch praxe som si doplnila vzdelanie v športe a fitness v Austrálii, získala efektívne know how na zdravý a štíhly život a vytvorila transformačný online program Bohyňa zdravia a štíhlosti, kde toto know how učím. Inšpirovala som už tisícky žien, ktoré sa postupne tiež stávajú Bohyňami.

bohyna zdravia a stihlosti

Prišiel čas inšpirovať a zdieľať to ďalej

Nadobudnuté vedomosti a skúsenosti majú zmysel len vtedy ak sa uplatnia v praxi. Za posledné roky, som sa toho veľa naučila a dnes inšpirujem a vediem k spokojnosti, kráse a štíhlosti mnohé ženy, nielen na Slovensku. Vediem ich k tomu, aby sa z nich stali Bohyne zdravia a štíhlosti. Ja už viem ako na to, teraz je rad na vás 🙂

Aj vy tak môžete čerpať z môjho know-how a skúseností, a to rôznymi spôsobmi:

  1.  v transformačnom online programe Bohyňa zdravia a štíhlosti, učím svoje klientky ako v sebe objaviť Bohyňu, získať pevné zdravie, štíhlu postavu, naplnenie a spokojnosť už za 8 týždňov
  2. v ebooku Manuál pre Bohyne ukazujem ženám ako začať a nastúpiť na cestu premeny zo ženy na Bohyňu zdravia a štíhlosti
  3. v publikácii TASTY jedálniček pre ženy na zdravé chudnutie prinášame nové chutné recepty, ktoré môžu byť kľúčom k vysnívanej postave ženy.
  4. v ebooku 5 krokov ako chudnúť bez diéty, ukazujem ako je možné začať chudnúť a ozdravieť prostredníctvom zdravej stravy, bez použitia doplnkov výživy a drastickej diéty

7 - dňový TASTY JEDÁLNIČEK na chudnutie 

Objavte ako môžu byť chutné recepty kľúčom k vašej vysnívanej postave.

Stiahnite si jedálniček TASTY a varte podľa receptov, ktoré budete milovať a pomocou ktorých budete s radosťou samé chudnúť.